Ürünler
Otomotiv

Rekabetin sürekli güçlendiği günümüz koşullarında kalite ve performans artırmak artık market sürekliliğin bir gereksinimi olmuştur. Taşıtlarda hafiflik ise sağlamlıktan ödün verilmediği sürece zaman ve enerji kazanımı sağlar. Oluklu polipropilen levhalar dayanıklı ve hafif dizaynı ile lightweight sistemlerinde kullanılmak üzere üstün performans ürünüdür .

Paketleme

Paketleme alanında çok geniş ve özel seçeneklerde üretim yapılmaktadır. Ambalajlı veya ambalajsız, büyük veya ufak çaplı, endüstriyel neredeyse her türlü alanda kullanılmak üzere paketleme olanağı mevcuttur. Paketlemede plastiğin en büyük özelliği olan koruyuculuğundan yararlanılmaktadır. Ayrıca tekrar kullanım ve baskı için en elverişli malzeme plastiktir. Rahatça şekle girmesi, delme, zımbalama, ısıl işlemler için uygunluğu ve hafifliği özellikle ağır endüstriyel ortamlarda işlerinizi büyük ölçüde kolaylaştırır. Darbelere karşı da diğer materyallerden çok daha fazla direnç gösterir.

Oluklu plastik seperatörler tekstil sektöründe üreticiye kolaylık sağlamaktadır.Ambalajlamada bobin ara seperatörü (delikli veya deliksiz) olarak kullanılır aynı zamanda ürünlerin sevk esnasında zarar (deforme) olmasını engeller.Dayanıklı ve hafif olması nedeniyle defalarca kullanılabilir.

 ESD polipropilen polimerden üretilen çift çeperli oluklu levhalardan oluşur. Çoğul ana yapıdaki siyah karbonun üretim sırasında özel bir derecede birleşmesi ESD teknolojisini eşsiz kılar. Bu önemli değişiklik levhanın elektriksel karakterini değiştir ESD’li levhalar yaygın olarak elektrik ürünlerinin taşınmasında ve muhafazasında kullanılır. Özellikle ektrostatik tahribatların olabileceği yerlerde kullanım için uygundur. Müşterinin isteğine göre şekillenebilir ve baskı görebilir. Ayrıca hafif olmasına rağmen dayanıklıdır ve tekrar kullanılabilir.

Reklam & Tanıtım

Oluklu levhalar tanıtım ve medya unsurları için ideal bir malzemedir. Bu levhalardan yapılan stant, reklam panosu, billboard panelleri, taşınabilir teşhir rafları hafif olur ve kullanımı oldukça rahattır. Ayrıca neme, toza, darbeye dayanıklı olduğu için dış mekanlarda da içeride olduğu gibi üstün sonuçlar verir. Açık havada kuracağınız stantlarınız ve teşhir sergileriniz için en elverişli üründür. Özel katkıları sayesinde baskıya uygundur.

Hızla gelişen renkli dijital baskıda polipropilen levhaların yaygın olarak kullanıldığı görülür. Hem kalıcı baskılar hem de geçici olarak reklamınızı yapacağınız etiketler için uygundur. Koronalı yapısı sayesinde laser baskı görebilir. Üst yüzeyi diğer ürünlere göre pürüzsüzdür ve bu nedenle de kolayca film lamine edilebilir.

Gıda
Polipropilen oluklu levhalar onaylı uygunluk belgeleriyle gıda sektöründe yıllardır paketleme, taşıma ve nakliye alanlarında güvenle kullanılır. Lifli bir yapısı olmaması sebebiyle neme karşı dayanıklıdır ve biyolojik olarak zararsız olduğundan gıdayla direk temas edebilir. Sızdırmaz oluk teknolojisi gıda taşıma işlemleri sırasında çevrenin temiz kalmasına olanak sağlar. Ayrıca kolay temizlenebilme özelliği vardır ve çoklu kullanımlar için uygundur.
 
Deniz ürünleri taşımacılığında ve paketlemesinde en önemli unsur neme ve bakterilere karşı dayanıklılıktır. Su ürünlerinin taze kalacak şekilde saklanması ve nemlerini yitirmemeleri kartondan yapılmış kutularla mümkün olmamaktadır. Polipropilen oluklu levhalardan yapılmış kutularla bunların hepsini gerçekleştirmek mümkündür. Delikli veya deliksiz kutu seçenekleriyle geniş yelpazeli paketleme sunar.
Yapı & İnşaat

Plastik levhalar inşaat endüstrisinde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Yüzey, çimento, su ve taşlar için koruyuculuğu için hafif ve dayanıklı olduğu için idealdir. Kalıp olma konusunda kontrplağa alternatiftir. Ayrıca inşaat alanlarında bölme ve destek paneli olarak da işlem görebilir.

Beyaz Eşya
Plastik Konteynır & Palet

Dikdörtgen ve altıgen şeklindeki akıllı kasa teknolojisiyle ambalajsız yüklerinizi kolayca taşıyabilirsiz. Katlanabilir konteynırlar polipropilenden yapılan sert plakalardan oluşan çift çeperli duvarlarıyla dayanıklılığın yeni adı olmuşlardır. Neme, suya, kimyasal etkilere, darbelere ve sert hava koşullarına karşı dayanıklılığı üst seviyededir. Niteliklerindeki birçok üründen hafiftir ve sanayi kullanımları için idealdir. Ayrıca kolay boşaltım kapakları sayesinde zorlanmadan ve zarar görmeden ürünleriniz indirebilirsiniz. Üst üste konulabildiğinden yerden büyük ölçüde tasarruf edersiniz. Üst ve alt kapaklarını çıkararak, boşken tamamen katlayabilir ve daha ufak yerlere gereksinim duyarak saklayabilirsiniz.

Cam, plastik şişe veya kavanozlarınızı zarar görmeden paketleyip taşıyabileceğiniz özel kalıplı plakalardır. Tabiatı itibariyle ağır olan ürünleriniz daha da ağırlaşmadan ve zarar görmeden nakliye edilebilir. Kapalı kenar özelliğiyle de ambalaj yırtılmalarını engeller. Temizlenmesi kolay olduğundan güvenle tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Ürünlerinizi kutuların içinde birbirine temas etmeden taşıyabilir ve deforme olmalarını engelleyebilirsiniz. Kutu içi separatörleri kutularınızın içinde sınıflandırma yapmanıza olan sağlar ve düzeni korur.

Çok Amaçlı Kutular

Okullarda, ofislerde ve evlerde belgelerinizi ve dosyalarınızı toparlamanızda yardımcı olacak arşiv kutuları üretilebilmektedir. Ayrıca öğrencilerin en büyük yardımcıları resim çantaları ve özel proje çantaları da dayanıklı ve estetik malzemeden yapılarak hizmetinize sunulur.

Medikal

Plastik en hijyenik paketleme malzemesidir. Bu sebeple de, sterilizasyonun ve hijyenin büyük rol oynadığı medikal alanda kullanılanımı oldukça yaygındır. Oluklu plastik teknolojisi dışında hiçbir seçenek bu denli geniş kullanım alanını bu standartlarda sunamaz. Çünkü oluklu levha paketlemesi her tip ve şekil laboratuar materyali için (tüp, şırınga, kapak vb) uygundur.

Tarım & Bahçe

Tarımda baş edilmesi gereken en büyük problem haşerelerdir. Oluklu plastik levhalar bu problemle baş etmenize yardımcı olur. Bitkilerinizin büyümesini engelleyen ve onlara zarar veren haşerelerden oluklu levhalarla korunabilirsiniz. UV sabitleyicisi bulunan levhaları bitkilerinizin gövdesine sararak onları hem haşerelerden hem de sert hava şartlarından koruyabilirsiniz. Ayrıca onları korurken güneş ışığı almalarını da engellememiş olursunuz

ŞİRKET SUNUMU
Röplast Oluklu Plastik Levha avantajlar
 • Düşük Maliyetli
 • Defalarca Kullanılabilen
 • Dayanıklı
 • Hafif
 • Hijyenik
 • Kolay Şekil Verilebilen
 • Düşük ve Yüksek Sıcaklıklarda İçeriğini Koruyan
 • Farklı Basınçlara Dayanıklı
 • Sudan ve Nemden Etkilenmeyen
 • Kokusuz
 • Kişiselleştirilebilir (Renkli, Baskılı)
 • Çevreci
İhracat Yaptığımız Ülkeler

Şirketimiz günden güne hızla bir şekilde büyüyerek Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır.

 

Özellikle yurtiçi ve yurtdışında geniş bir alana yayılan pazarlama ağı bunun bir göstergesidir.

 

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermeye devam edeceğiz.

REUSE REDUCE RECYCLE

Çevreci politikasını ilke edinmiş olan firmamız, kendi ürün ve hizmetlerinin gelişimi kadar, yaşam döngüsünün sürdürebilirliğini de birinci planda tutmaktadır.

Eskişehir Web Tasarım