Endüstriyel Paketleme Çözümlerinin Yeni Adı Röplast Oluklu Plastik Levha

İşletmelerin lojistik amaçlı endüstriyel paketleme ihtiyaçlarına çözümler üreten Röplast oluklu plastik levha, plastik levha, PP levha, polipropilen levha ürünleri maliyet ve hız açısından büyük avantajlar sağlamaktadır.

Paketleme alanında çok geniş ve özel seçeneklerde üretim yapılmaktadır. Ambalajlı veya ambalajsız, büyük veya ufak çaplı, endüstriyel neredeyse her türlü alanda kullanılmak üzere paketleme olanağı mevcuttur. Paketlemede plastiğin en büyük özelliği olan koruyuculuğundan yararlanılmaktadır. Ayrıca tekrar kullanım ve baskı için en elverişli malzeme plastiktir. Rahatça şekle girmesi, delme, zımbalama, ısıl işlemler için uygunluğu ve hafifliği özellikle ağır endüstriyel ortamlarda işlerinizi büyük ölçüde kolaylaştırır. Darbelere karşı da diğer materyallerden çok daha fazla direnç gösterir.

Oluklu plastik seperatörler tekstil sektöründe üreticiye kolaylık sağlamaktadır.Ambalajlamada bobin ara seperatörü (delikli veya deliksiz) olarak kullanılır aynı zamanda ürünlerin sevk esnasında zarar (deforme) olmasını engeller.Dayanıklı ve hafif olması nedeniyle defalarca kullanılabilir.

 ESD polipropilen polimerden üretilen çift çeperli oluklu levhalardan oluşur. Çoğul ana yapıdaki siyah karbonun üretim sırasında özel bir derecede birleşmesi ESD teknolojisini eşsiz kılar. Bu önemli değişiklik levhanın elektriksel karakterini değiştir ESD’li levhalar yaygın olarak elektrik ürünlerinin taşınmasında ve muhafazasında kullanılır. Özellikle ektrostatik tahribatların olabileceği yerlerde kullanım için uygundur. Müşterinin isteğine göre şekillenebilir ve baskı görebilir. Ayrıca hafif olmasına rağmen dayanıklıdır ve tekrar kullanılabilir.

Eskişehir Web Tasarım