Röplast kalitesiyle üretilen Oluklu Plastik Levha

Eskişehir merkezli uzun yıllardır plastik ve ambalaj üretim alanında faaliyet gösteren Özer Grup şirketleri markası Röplast tarafından üretilen oluklu plastik levha;

Fabrika içi stok aktarımı ya da ürünlerin farklı bölgelere gönderilmesi amacıyla kullanılan tekrar kullanılabilir plastik kutular, dağıtım ve paketleme maliyetlerinin düşürülmesinde önemli bir avantaj sağlar. Eğer kuruluşunuz yukarıdaki uygulama(dağıtım) kriterlerine uyuyorsa, Röplast’ın dağıtım maliyetinizin kontrolünün sağlanmasında yapabilecekleri aşağıda sıralanmaktadır:

• Sizin boyutlarınıza, yüklerinize ve istifleme ihtiyacınıza uygun alt kilit tasarımı

• Kulanım koşullarınıza uygun olarak

• Mevcut satınalma maliyet analizi ve bizim ürünümüzle yapılacak değişimde elde edilecek tasarruf miktarı

• İhtiyaca göre gerekli optimum kutu miktarının tespit edilmesi

• Bütçenize uygun ödeme planı yapılması

 

Röplast 2 mm -10 mm kalınlıkta ve 300- 3000 gr/m2 yoğunluk aralığında değişen baskı renkleriyle çeşitli plastik kutu dizaynları yapmaktadır. Ergonomik tasarımımız kurma ve sökme gibi tekrarlı uygulamaları azaltıp minimize etmektedir. Tasarımlarımızı etiket değişimi için yapışkan olmayan plaka, velcro ve en son RFID teknolojisini içermektedir. Sayılan tüm bu özelliklerin her biri dağıtım maliyetlerini düşürmektedir. Sağlam, uzun ömürlü Röplast kutuları tekrardan yüzlerce kez kullanılabilir, dağıtım paketleme maliyetinizi şuanki mevcut maliyetinizin çok daha düşük seviyelerine çekebilir.

Eskişehir Web Tasarım